Findus

Findus
Nimi:Findus
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS JA VÄGA MÄNGUHIMULINE FINDUS TAHAB VÄGA VÄGA KOJU!

See ilus, punane kiisupoiss on Findus. Findus on hinnanguliselt 3 aastane, isane kass. Ta jõudis Pesaleidjasse 2021. juuni keskel ning tuli Narvast.

Findus on üks huvitav tegelane, kes meie kassitoa elu värvikamaks teeb. Ta lihtsalt ei taha üldse teiste kassidega suures kassitoas olla ja NÕUAB laskmist eesruumi, kus ta saab omaette pikutada ja olla. Ei tea, kas asi on isiklikus ruumis mida Findus taga igatseb, või on ta lihtsalt väga põikpäine ja eesmärgikindel ning tahab, et kõik uksed talle avatud oleksid. 

Finduse iseloom on ka huvitav seetõttu, et ta on nii julge. Kui teised kiisud poevad tervisekontrollide ajal peitu, siis Findus istub kartmatult keset kassituba. Ta on ka väga mänguhimuline ja vajab kindlasti palju mängimist, et rõõmus olla!

Küll aga vahepeal annab ta teada, et rohkem pai ei taha, hääleka mjäuga või ka hoiatusega. Seega kuigi tähelepanu soov on tal suur, ootab ta pigem tema enda pilli järgi tantsimist. Selline korralik alfa ta on.

Findus sobiks hästi ka rahulikult harjutades, maakohas, suurtest teedest kaugel ja turvalisust silmas pidades õues käivaks kassiks, kuna seal saaks ta oma energiat maha rahmida. Findus on saanud kõik vajalikud vaktsiinid ja parasiiditõrjed, omab kiipi ja on kastreeritud.

Kui Findus teile huvi pakub ning tunnete, et ta sobiks teie ellu ja perre, siis palun lugege läbi meie loomavõtmis tingimused mning täitke Finduse nimele ankeet. Võtame Teiega peatselt ühendust. Findusele saab ka Pesaleidja kassituppa külla tulla!