Merle

Merle
Nimi:Merle
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SÄRAVA LOOMUSEGA HELL NURRIK

Merlel on kaunis hing triibulises pakendis. Sõbralik painoolija, kes ootab paitamise järjekorras alati ilusti oma korda pairoboti alla saamiseks. Olemuselt rahulik ja sõbralik, saab ta läbi nii nelja kui ka kahejalgsetega ja armastab nendega hästi palju mängida.

Nähtamatu Merle ootab, et keegi teda märkaks. Kuidas leiab endale kodu kiisu, keda isegi ta oma vabatahtlik suurest kassitoast teiste kasside seast üles ei leia, sest just täpselt samasuguse kasukamustriga on veel paar kassi? Paar palju julgemat kassi, mainiks. Merle ju väärib oma enda sooja kodukest sama palju, nagu kõik teised kassid. Kasukas võib ju samasugune olla, kuid Merle on täiesti isevärki olend. Ei usu? Siin on asitõendid.

Merle oma fennekrebase stiilis suurte kõrvadega. Merle oma pastellroosade käpapatjadega, mis näevad välja justkui keegi oleks tutti frutti kommi ta talla alla kleepinud. Merle oma alati puhaste valgete sokkide ja pehme valge kraega. Merle oma kavalate silmadega, mille taga peitub mänguisu ja hellusevajadus. Kõik, mis Merle vajab on see, et keegi talle lihtsalt võimaluse annaks. Võimaluse näidata kui hea kiisu ta on. Võimaluse, et keegi tulevikus saaks tagasi vaadata ja öelda „Jumalale tänu, et ma ikka selle Merle võtsin.“. Merle ootab just seda päeva, kannatlikult ja vaikselt.

Merle on u. 18.04.2017 sündinud kiisu, kes kolis meie juurde  Narvast 2022 juunikuus. Iseloomult on ta rahulik, aga hommikul alati esimeste seas, kes Sind uksel vastu võtab ja pai ootab! Koduses õhkkonnas saaks Merle näidata teisigi oma häid iseloomujooni. Merle sobib imeliselt laste või loomadega perre.

Merle on steriliseeritud, kiibistatud, vaktsineeritud ja parasiidivaba ning valmis uude koju kolima kasvõi kohe. Kui soovid Merlega tutvuda ja talle kodu pakkuda, täida loomasoovija küsimustik klõpsates nupule "Soovin seda loomakest" ning võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust.