Flora

Flora
Nimi:Flora
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KIRJU KOERA KASUKAGA PAIKASS ON NUKRAKS MUUTUMAS 

Hakkaja Flora saabus Pesaleidjasse 09.06.2022 Viljandi varjupaigast. Viljandis kasvatas ta oma pojakesed suureks ja kolis siis Tallinnasse. Flora on miniatuurne emane kassike, suisa kassipoja mõõtu, kuna ta jäi tiineks väga noore kassina ja see pani kasvu kinni. Karvkate on tal ilus kolmevärviline, selline kirjumirju, karamelli-šokolaadijäätise karva. Me ei tea, mis juhtus tema silmaga, aga neid on tal praegu üks. Flora sündis arvatavasti 2020. aasta novembris. 

Pesaleidjas on Florast saanud inimeste kass, kes suisa ajab maiuse pakkujat mööda kassituba taga. Paid ja peamassaaž on vägagi päevakorras olev meelelahutus. Vaata, kuidas Flora toimetab https://streamable.com/4gj1lm, ja siin teeb Flora vurri https://streamable.com/ijbf94. Flora muutus on olnud üsna meeletu. Raske uskuda, et tegemist on selle sama kassikesega, kes meile tulles inimesi kartis, käppa vibutas ja kihises. Flora saab lisaks kõigi kassidega läbi. Naljaks on see, kuidas teised kassid pisi-Florat sallivad: mis muudele kassidele pole lubatud, siis Florale on, sest ta on lihtsalt nii pisike, et keegi teine kass temas tõsist ohtu näeks:) 

Floral on tehtud kõik vajalikud asjad kolimiseks. Ta on vaktsineeritud, kiibistatud, steriliseeritud ja saanud kõik vajalikud parasiitide vastased tõrjed. Kui soovid olla Flora inimene, tutvu Pesaleidja tingimustega, seejärel täida ankeet klikkides nupule "Soovin seda loomakest" ja me võtame Sinuga ise peatselt ühendust!