Puna

Puna
Nimi:Puna
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ALLA AASTANE ARMAS KIISUPOISS PUNA OTSIB OMA PESA!

Puna on armas oranži koheva karvaga noor kassipoiss, kes jõudis Pesaleidjasse 9.06.2022 Tallinna lähedalt Kuusalust. Kiisu elas oma õe ja vendadega Kuusalu metsades ja hoovides, leides peavarju ja söögipoolist lahkete inimeste koduõuelt. Selline noor ja armas kassike aga väärib oma sooja kodu, kus inimeste hoolitsuste ja paide saatel üles kasvada.

Puna on sündinud arvatavalt ca 2021. aasta novembris, mil ta kiisubeebina esimest korda kohalikele inimestele silma jäi. Seega on tegemist alla aastase kassikesega. Kiisupoiss on oma aja veetnud suuresti vaid teiste kasside seltsis, mistõttu on inimese tähelepanu ja paid talle veel võõrad. Seetõttu on ta inimese läheduse ja paide suhtes veel skeptiline ning võib enda kaitseks pisut susiseda. Kui kiisupoisile aga mõnda aega seltsi pakkuda, harjub ta kiirelt ja naudib silmad kinni paide tegemist. Selliste kiisude puhul on nende usalduse välja teenimine eriti magus. Ajapikku muutub Puna kindlasti julgemaks, talle tuleb vaid võimalus anda!

Kiisu on kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ja saanud parasiitide vastase tõrje. Kui Sina soovid Punale kodusoojust pakkuda, täida loomasoovija ankeet vajutades "Soovin seda loomakest" ja võtame Sinuga ühendust esimesel võimalusel!