Fredy

Fredy
Nimi:Fredy
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SUUUUUUR KAISUKARU FREDY LEIDIS OMA KODU 02.04.2022!!

Fredy jõudis kassituppa 9.02.2022 Viljandi varjupaigast ning ta on hinnanguliselt 3-aastane kassipoiss.

Fredy on kõigi suur sõber, ta armastab inimesi! Iga pai on tema jaoks kulda väärt ja süles on ta ka hea meelega. Lööb nurru, naudib tähelepanu ja on lihtsalt üks suur kaisukiisu. Lisaks saab tema südant võita maiustega, sest Fredy on suur poiss kellele meeldib head ja paremat saada. Lisaks on ta suure kassi kohta üllatavalt mänguhimuline! Kohe, kui võtta välja sulepulk, on Fredyl mänguhoog sees. Vahepeal peesitab ta ka kassitoa madratsil kõht taevapoole. Seega Fredy on kass, kes tunneb end kohe kui omas kodus, tõeline kuninglik oranž kiisu!

Fredy pole aga suurim teiste kasside fänn, eriti kui neid nii palju on.. ta tahaks väga oma koju, oma inimese sülle nurruma. Armastav Fredy on uhke 6 kilo kaaluv härrasmees ning tema kaisutamistest ära kindlasti ei ütleks. 

Fredy on saanud kõik vajalikud protseduurid koju minemiseks.

Fredy on FIV positiivne kass. See ei muuda tema igapäevast elu kuid teeb teda haigustele vastuvõtlikumaks, kindlasti tahaks kiisu jääda nüüdsest tubase elu rõõme ja turvalisust nautima. FIV-ist saate saad täpsemalt lugeda siit: https://pesaleidja.blogspot.com/2017/10/elu-voimalikkusest-fiv-positiivse.html?fbclid=IwAR0o6W375ADHS_WIQ-f3ufIAl5qyq_SdCiQZpGo1B1j94A2N9cn8-6kBpuw