Mario

Mario
Nimi:Mario
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

NOORUKE MARIO OTSIB OMA INIMEST, KELLE JUURES SUUREKS KASVADA!

Imekaunis hallitriibuline kassipoiss Mario tuli meile Viljandi varjupaigast. Ta on sündinud 29.03.2021 ning Pesaleidjas on ta oma kodu oodanud alates 09.02.2022.

Mario on nooruke kiisu, kes tähistab peagi oma esimest sünnipäeva! Ta soovib salamisi saada sünnipäevakingiks inimese, kellega usalduslik suhe luua. Praegu võib ta veel paikäe lähenedes hoiatavalt susiseda. Iialgi ei või ju teada, mis kavatsused inimestel olla võivad! Siiski on kiisuke sisimas sõbralik ja käpaga ei löö. Vahel juhtub ka nii, et Mario võtab julguse kokku ja lubab ennast hea meelega paitada! Kuna tegu on päris noore kassiga, võib eeldada, et oma inimese juures harjub ta paitamiste ning sügamistega üsna kiiresti ära. Mario saab ka teiste kassidega suurepäraselt läbi. Kes teab, võib-olla olekski kodus olev teine kiisu suureks julgustuseks ning harjumine uue koduga läheks kiiremini?

Mario on saanud parasiitide vastase tõrje, kiibistatud ning ka uhke passiomanik!

Kui sul tekkis just praegu mõte, et Mario võiks olla sinu uus pereliige, loe läbi looma võtmise tingimused. Seejärel kutsuvad vabatahtlikud sind Marioga lähemalt tutvuma!