Guinn

Guinn
Nimi:Guinn
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Guinn leidis kodu 10.05.2019

 

Kodu otsib tõeliselt kaunis triibuline hurmur Guinn

Guinn on tõeliselt kauni triibulise kasukaga kassipoiss. Vanuselt on Guinn kõigest veidi alla kahe aasta noor.  Kui tavaliselt meieni jõuavad sellises vanuses noored kassid nii, et me võime ainult eeldada, millist elu nad elasid, siis Guinni puhul on teisiti. Guinni minevikust teame me natukene rohkem, kui tavaliselt, sest tema eelmine omanik võttis ise meiega ühendust ning palus alles viimases hädas abi. Vahepeal lihtsalt juhtub nii, kus inimese süda on lihtsalt loomade suhtes nii palju suure, et unustab ise enda elu. Nii ilmselt juhtus ja Guinni omanikuga, kes oli lisaks temale päästnud tänavalt enda juurde 12 kassi. Kahjuks omaniku elu läks ise aina mäest alla ning jäi olude sunnil kodust, kus ta oma kassikesi hoidis ilma ning nii pidi leidma oma sõpradele uue ulualuse. 
Guinn on iseloomult sõbralik kassikene. Uus keskkond mõjub aga kahjuks kassikesele veidi hirmutavalt ning sellepärast ei pruugi talle otsa vaadates kohe uskudagi, et tegu võiks olla ühe tõeliselt sõbraliku ning väga lepliku loomakesega. Tänu sellele, et Guinn on kasvanud teiste kassidega koos, siis ideaalis võiks olla ka tema uues kodus ees juba vähemalt üks kass või võiks ta minna kassitoas koos mõne oma sõbraga koju, et vältida seda hirmutavat üksindustunnet, mis võib kippuda tulema, kui ühel hetkel peaks jääma eluaeg teiste kassidega koos elanud loomakene üksi. 
Kui sooviksid Guinnile kodu pakkuda, siis palun täida ära meie loomavõtja küsimustik ning vabatahtlik võtab esimesel võimalusel ühendust. 
Guinn on valmis võtma külalisi vastu alates 15.02.2019!