Freo

Freo
Nimi:Freo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

UU, HOIUKODU, KUS SA OLED? JA MIS SA ALATES 01.08.2020 TEED?!!

Otsime uut hoiukodu meie ütlemata rahulikule, diivaninurgas nohisevale, armsale tudukunn Freole.

Kahjuks vaatamata mitmete võimaluste kaalumistele, ootab Freo praegust hoiukodu peagi ees mitu suuremat elumuutust ning tahaksime, et meie lemmikdiivanikass leiaks endale toreda hoiukodu, et ta ei peaks augustist alates tema jaoks stressirohkesse kassituppa tagasi kolima.

 

Kassitoas oli Freo sageli stressis, istus jälgimise all puuris ja oli muidu õnnetu, aga kodukeskkonnas on ta muutunud paimaiaks kaisukassiks (kammimine talle ikka veel ei meeldi, aga see võibki olla uue hoiukodu väljakutse, panna Freo ka kammi armastama - tal on ikkagi pikk ja paks karvkate). Freo armastab inimest, erinevaid tudustiile ning kõike mis hea kodueluga koos käib. Eesti mehele kohaselt on Freo veidi tagasihoidlik. Aga tal on ka mõnus pehme pikakarvaline kasukas, valged sokid ja must saba ja maailma kõige roosam nina. Päris uhked kõrvakarvad on tal ka.

Freol hambaid ei ole, need said põletiku tõttu eemaldatud, aga see tema elu küll ei sega, pehmet konservi armastabki ta natuke rohkem, kui kuivtoitu. Kogu aususe juures peame ütlema, et aeg-ajalt võivad tema silmad või seedeelundkond märku anda, et ta vajab hoiukodu tähelepanu, aga tema praegune hoiukodu on öelnud, et Freo on igati tubli ja tegus kassipoiss, kes on mõningatest tervisemuredeest ikkagi võitjana väljunud. 

 

Muidu on Jõelähtmelt pärit Freo kastreeritud, saanud regulaarselt parasiiditõrjet ning omab enda isiklikku kiipi. Hoiukodu saab endale ka vanemvabatahtliku, kes hoiukodundusega seotud küsimustes toeks on. Seega, kui tunned, et sooviksid pakkuda Freole mõnusat diivaninurka, kus tudustiile harjutada, siis anna endast märku siinsamas kodulehel sooviavalduse kaudu.