Hagrid

Hagrid
Nimi:Hagrid
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

HAGRID- KÕIGE ERILISEM KASS KASSITOAS OTSIB PÄRISKODU!

Hagrid kolis Pesaleidja kassituppa 15.03.19 ning koheselt hakkas ta võluma kõikide vabatahtlike südameid. Seda kõike oma imelise iseloomu ning erilise välimuse tõttu. 
Hagridi elu tänaval ei olnud just meelakkumine. See sama elu on jätnud jälje talle ka näkku. Hagridil on ülahuul puudu, vana vigastuse tõttu lonkab ka ühte tagakäppa ning ka kõrvad on võitlusarme täis. Võib arvata, et teda ei hellitatud ei teiste kassidega ega ilmselt ka inimeste poolt. 

Ometi kõigele sellele vaatamata on Hagridi süda meeletult suur. Ta armastab inimese tähelepanu, paitusi ning lähedust. Lisaks ei ole ta kuri teiste kasside vastu. Tegu on tõeliselt erilise hingega loomaga, kes vääriks ka suure hingega pärisinimest enda kõrvale. 

Kuigi Hagridil on nii palju märke kunagisest tänavaelust ning lisaks on on ta ka FIV viiruse kandja ning ilmselt ei ole tegu enam esimeses nooruses kassiga, siis see ei tähenda automaatselt, et ta peaks maha kandma. Hagrid olekski just nüüd veel eriti väärt head, sooja ning armastavat kodu. Kohta, kus kassike saaks tunda, et ta on tõeliselt armastatud.
Kindlasti ei ole tarvis karta ka FIV viirust, sest ka sellised loomad elavad täpselt sama normaalset ja tavapärast elu, kui tavalised kassid. Elust FIV positiivse kassiga on võimalik lugeda: 
http://pesaleidja.blogspot.com/2017/02/elu-voimalikkusest-fiv-positiivse.html ning lisaks mida peaks teadma FIV kassidest: http://pesaleidja.blogspot.com/2019/01/8-asja-mida-peaks-iga-kassiomanik.html.

Kui soovid tõsiselt pakkuda Hagridile edaspidiseks head elu, siis palun vajuta siin samal lehel nupule "soovin seda kassikest" ning täida ära pisikene ankeet. Peale seda võtame ühendust ning kutsume sind Hagridile külla!