Härra Trompet

Härra Trompet
Nimi:Härra Trompet
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

HÄRRA TROMPET TAHAKS JÕULUKS KOJU VÕI VÄHEMALT UUT HOIUKODUGI! ????

 

Härra Trompet on üks imearmas umbes 6-aastane kassipoiss, kes kolis meile juba aasta tagasi Märjamaalt. Elu ei ole teda hellitanud ning igemepõletik aheldas ta pikaks ajaks puuri. Täna on ta küll imetoredas hoiukodus kodu ootamas, kuid kahjuks ei saa ta sinna kauaks jääda, sest pere alalone kiisu ei anna talle päris sellist rahu ja stabiilsust nagu Trompet ootaks. 

 

 

Kiisupoiss ARMASTAB südamest traksidega õues jalutamas käimist, see äratab temas tohutu elurõõmu ning muudab ta justkui erksaks kassipojaks. Ta teritab õues olles meelsasti küüsi puude najal ning unustab kõik mured kogu maailmas. 

Lisaks on tegu tohutult ägeda abikokaga, kes köögis olles toolil istudes jälgib mis pererahvas head vaaritab ning ta ei ole seejuures üldse ebamugavalt pealetükkiv, vaid rahulik pealtvaataja. 

 

 

Härra Trompeti praegune hoiukodu jagaks nii hea meelega rohkem ja detailsemat infot tema kohta. Kui vaid oleks keegi, kelle südame ta kiiremalt põksuma paneb..

 

 

Härra Trompetil on diagnoositud ka kalitsiviirus, seega on ideaalne lahendus, kui ta saaks kolida ainsaks kiisuks. Või siis seltsiks kiisule, kellel sama diagnoos ka on!

Kui soovid oma perre sõbralikku ja omanäolist kassihärrat, siis tutvu loomasoovija tingimustega, täida Pesaleidja ankeet ja lepime kokku kohtumise.