Hilton

Hilton
Nimi:Hilton
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

HILTON UNISTAB PÄRIS OMA KODUST!

Hiltoni teekond tõi ta Pesaleidjasse 01.05.2021, arvatavasti on kassipoiss sündinud 2019. aastal ja teda ootab veel pikk elu ees. Hilton on väga pehme mustvalge kasuka ning sügavroheliste silmadega. Iseloomult on ta veel veidi arglik aga näitab inimese vastu välja suurt uudishimu ning on juba õppinud, et tuttavalt käelt võib julgelt ka maiust limpsida ning enam ei veere ta silmanurgast suurt pisarat, kui pehmed sõrmekesed maiuse limpsimise ajal tema kukalt sasivad. 
Pesaleidjas oli varem Hiltonit raske märgata - ta oli tihti kusagil peidus ja eelistas jääda inimesele märkamatuks. Nüüd aga ilmub Hilton pärast oma vabatahtliku ilmumist kiirelt pesast välja ning tuleb ise kohale maiustusi küsima. Hilton vajaks turvalist, rahulikku ning kannatlikku peret, kes on nõus tema edusammude nimel vajadusel ootama ning pingutama. 

See armas kassipoiss on vaktsineeritud, kastreeritud, saanud parasiitide vastase tõrje, kiibistatud ja on ka uhke kasside passi omanik.

Kui sooviksid pakkuda Hiltonile armastavat ja hoolivat kodu, siis tutvu meie loomasoovija tingimustega ja täida küsimustik, klikkides nupul "Soovin seda loomakest".