Hugo

Hugo
Nimi:Hugo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Kindlasti teate kõik vana head lastelaulu, kus terve päev möödub piiludes. Just selline on mõneaastase kassipoiss Hugo igapäevane elu. Ta vaatleb aknalaualt linde, põrandalt teisi kiisusid ning piilub pesast sind. Hugol on pea alati ülevaade kogu ruumis toimuvast. Millest armas Hugo oma vaatluste ajal mõtiskleb, ei tea keegi. Kas on selleks peagi saadav konserv, kassitoas veedetud päevade arv või teeb ta ehk statistikat, kui paljud kiisud on tema kassitoas viibitud aastate jooksul koju läinud. Ehk mõtleb ta hoopis, milline tema tulevane inimkaaslane olema peaks? 

Hugo isiklik vabatahtlik on aja jooksul saanud üsna hea ettekujutuse, milline peaks selle kassipoisi tulevane omanik olema. Oma inimene peaks olema kannatlik ning andma kiisule aega, et Hugo õpiks teda usaldama. Hugo ei ole kuri, kuid sügaval südames see pisike hing veidi väriseb, kui inimene liiga lähedale tuleb. Tänu sellele väiksele hirmule läheb armas Hugo ise veidi eemale, täpselt talle sobivasse kaugusesse ning jääb edasi vaatlema. Aegamööda kiisu ja omaniku vahel loodav sõprus on aga kindlasti vaeva väärt. 

Hugo suureks plussiks võib lugeda seda, et tulevane pere saab rahulikult kassikesega tutvuda, sest poisiga ei ole vaja arsti juurde rutata. Nimelt on Hugo juba kiibistatud, vaktsineeritud, kastreeritud. Lisaks aitab uues kodus sisseelamisele kaasa väikene kingikott Pro Plani poolt.

Kui soovid Hugole kodu pakkuda, siis vajuta siin samas nupule "Soovin seda loomakest", tutvu meie loovutustingimustega ning täida seejärel loomasoovija küsimutik. Peale ankeedi saatmist võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust.