Isaac

Isaac
Nimi:Isaac
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Isaac läks oma koju 21.09.2022. ISAAC ON OMA KODU OODANUD VARSTI JUBA NELI PIKKA AASTAT.....

Isaac on Imeilusa musta-valge kasuka ja suure roosa ninaga härrasmees, kes pole kordagi kellelegi silma jäänud nende aastatega. Isaac on sõbralik ja rahulik kass, kes enamasti pikutab kuskil pesas ja naudib teiste kiisude seltskonda. Kuigi Isaac ei tule inimestelt ise paisi küsima siis paisi armastab ta väga, kui käsi Isaacu pehmet põske silitab, surub ta oma pea veel tugevamalt su käe vastu, et kõik sügamised ja silitused kätte saada. Isaac on oma loomult rahulik kass, kes vaikselt juba laseb ka sülle ennast võtta. Temas ei ole kübetki kurjust, ta on kõigi vastu nii hell ja hea, kuid kahjuks pole õnn talle naeratanud ja oma päris kodu ootab ta tänase päevani. 

Isaac on suur mees oma parimates aastates, aastaid on tal nimelt juba umbes üheksa mis võib olla üheks põhjuseks miks temast alati mööda vaadatakse. Vanus on kõigest number ja Isaac on oma tippvormis ning sama vahva ja armas nagu kassipoeg! Isaac on FIV+ mis ei mõjuta tema elu absoluutselt, kuid millega võiks pere kursis olla, rohkem FIVi kohta saad lugeda siit:
https://www.pesaleidja.ee/blogi/elu-voimalikkusest-fiv-positiivse-kassiga/id/4

Palun anna Isaacule võimalus tunda kodusoojust ja armastust mida ta niiii väga väärib, kuid mida ta pole kunagi tunda saanud...