Madam Purrfect

Madam Purrfect
Nimi:Madam Purrfect
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Madam leidis kodu!

KAUNITAR MADAM PURRFECT KODU OOTEL

Madami lugu sarnaneb paljudele tänavaloomadele. Esialgu oli ta pisike, armas ja nunnu. Siis kasvas ta aga suureks ja ühel hetkel leidiski ta end tänavalt - üksinda, näljas ja varjualuseta... Nõnda seadiski ta end sisse ühe pere kuuri. Tänaval tõi ta ilmale 4 armast karvakera ning see ring oleks võinud vabalt veel jätkuda, kuniks oleks olnud tänaval 30 pealine koloonia mitte-kellegi-kasse. Kuid õnneks sekkus inimene ning seekord igati heas mõttes Kassipere toimetati tänavalt ära ja leiti neile hoiukodu, kus kõik see seltskond saaks suureks kasvada. Tänaseks on pojad igati loovutusealised ning osad juba ka päriskoju kolinud. Madami ootab veel ees arstilkäik, et tulevik oleks kassipoegade osas muretu, ning siis võiks ka tema juba ideeliselt päris oma pere juurde kolida. Tänavaelu pole tema võrratut iseloomu õnneks kuidagi mõjutanud.

Madam on kõigi suhtes usaldav ning ääretult sõbralik ning seltskondlik kassike. Sõber on ta kõigiga. Nii suurte kui väikeste inimestega, teiste kasside, rotiga kui ideeliselt vabalt ka ilmselt koertega - muidugi eeldusel, et koer temagagi sõbralik. Tegu on väga kiirelt kohaneva kassiga, kelle jaoks ei paista eksisteerima sõna "stress". Kui sa tunned, et see inimeste sõber on just majapidamisest puudu, siis täida ära kassisoovija küsimustik ja saame juba lähemalt edasi rääkida.

Madam Purrfect on tänaseks ca 1,5 aastane kassiproua, kes on kiibitud, läbinud regulaarselt parasiiditõrjed ning saab tuleval nädalal ka steriliseeritud.