Isaac

Isaac
Nimi:Isaac
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

Imeilusa musta-valge kasukaga ja suure roosa ninaga Isaac tundub kõrvaltvaatajale, ideaalne laisa inimese kass. Ta naudib su kõrval diivanipadjal kõhusügamist, kui sa vaatad telekat ja ei nõua liiga palju tähelepanu, sest ta teab, et ta saab selle nii kui nii. Tegelikult on see kõuts kaval karvapall, kes paneb su unustama, et sa pead kuskil olema või, et sul on ka teisi kohustusi. Piisab vaid sellest, et ta vaatab sulle silma ning esimese pai järel hakkavad tema käpad koheselt sõtkuma. Kuidas selliselt rahustavalt ja mõnusalt pildilt küll pilku pöörata?

Isaacil on kerge agorafoobia ehk ta pelgab suur ja avaraid ruume. Ta eelistab pesasid ja väiksemaid ruume. Suures ruumis võib ta esmalt veidi ehmatada, küll aga tuttava keskkonnaga harjub ta ilusti. Vaatamata sellele väikesele veidrusele, armastab ta nii suuri kui väikeseid inimesi ning lähedust.

Seega kui soovid selle suure armsa umbes 5-6. aastase kassipoisiga lähemalt tutvuda, siis anna meile märku loomasoovija küsimustiku kaudu.

Isaac on igati valmis, et minna omaenda koju - ta on kiibistatud, vaktsineeritud, kastreeritud ning saanud ka regulaarselt parasiiditõrjeid.