Jaffa

Jaffa
Nimi:Jaffa
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PERENAISE KAOTANUD JAFFA OTSIB UUT KODU! Jaffa on imeilus punase-valgega hurmur-poiss. Aastaid tagasi jõudis imetilluke Jaffa koos oma perega hoiukodusse. Kui teised kiisupojad ja empsik leidsid kiiresti endale uue kodu, siis Jaffa otsustas, et tema on leidnud oma kodu ja kuulutas hoiukodu enda päris koduks. Selle aasta alguses aga kaotas Jaffa oma perenaise ja seetõttu otsib ta endale uut kodu ja inimest.

Kiisu võib alguses veidi võõrastada, kuid talle meeldib väga inimesega suhelda, paisid saada ning kaisus magada. Jaffa elas koos teise kassi ja koeraga, kelle olemasolu ta teadvustas, kuid eelistas neist eemale hoida. Jaffa eelistab kindlasti inimeste tähelepanu teiste loomade omale, mistõttu võiks ta jääda kodu ainsaks printsiks. Jaffa on 7 aastane, tubane ja puhtatõuline kodukassi esindaja.

Noormees on kastreeritud, tervis on veterinaaride poolt kontrollitud ja korras, samuti on ta saanud nii vaktsiinid kui ussirohu. Jaffat esindab Hellika, kellega saab kontakti 5656 9852 või hellika.landsmann@gmail.com. Jaffa asub Tallinnas.