Junsu

Junsu
Nimi:Junsu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Tartu maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

9-KUUNE, VÄGA SUUR KAISUKIISU JUNSU OTSIB KODU, KUS OLEKS KA TEINE NELJAJALGNE SÕBER VÕI LAPSED!

Junsu on noor kiisuke, täpsemalt 9-kuune, kes otsib päris oma kodukest. Junsul on veidi kurb elu olnud: ta sattus Paljassaare Varjupaika, leidis seal endale kodu, see kodu andis ta edasi järgmisele perele ja see pere tõi Junsu Pesaleidjasse.. seega teda on hüljanud lausa kaks pere, olles ise veel nii noor ja nii armas kassike.

Junsu kolis Pesaleidja hoiukoju 15.02 ning on seal olles hoiukodu perenaist hämmastanud. Tekib küsimus, miks Junsu teistele ei sobinud? Tal on NII palju armastust jagada, et ta vahest ei oska ise ka sellega kuidagi toime tulla. Ta jääb magama nurrudes, palub paisid ja sõtkub käppadega kõik pehmed pinnad rõõmust läbi. Ta reageerib väga hästi oma nimele - hüüdes "Junsu" tuleb ta kohe vastates "kurr-kurr" paisid saama. 

Ta söögiisu on ka väga hea. Konservi peale ta lausa hullub. Mängida armastab Junsu samuti. Tal vahelduvad tudupausid ja mänguhood.

Junsu aga ei taha üldse seltsiliseta olla. Kui ta parasjagu ärkvel on ja kelleltki tähelepanu ei saa, teeb ta kurvad mjäud. Junsu sobiks ideaalselt perre kus on ees juba teine kiisu või lapsed! :)  Jääb tunne, et oleks vaid õige Junsut saata koju, kus ta pole ainus neljajalgne. Vaheldumisi jagab ta armastust inimloomadega ning kulutab energiat liigikaaslasega ning see elu tundub teda väga õnnelikuks tegevat.

Junsu naljakas omadus on see, et ta nuusib ringi nagu koer. Kui miski on uus, siis ta nuusib kõik nurgad hoolikalt üle. Ise muidugi koguaeg jutustades "kurr" ja "mjäu".

Junsul on tublid kombed.

Kui sa tunned, et Junsu on just Sinu kaua otsitud kaaslane, kellega lõpmatuseni mängida, kaisutada ja teleka ees õhtust süüa, siis täida talle sooviavaldus ning tule temaga kohtuma! Junsu hoiukodu asub Tartus.