Jakob Nurrumets

Jakob Nurrumets
Nimi:Jakob Nurrumets
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Lääne-Viru maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

JÕULUIME! ÜHE SILMAGA MUST-VALGE TÄISKASVANUD KASS LEIDIS KODU! Nurrumets on nutikas kass, kes otsustas endale ise kodu otsida! Teda nähti kaugelt metsa piirilt inimese tegemisi jälgimas. Kuid kui ilmad hakkasid külmemaks minema otsustas kassike võtta koduleidmise enda käppadesse ja ühel päevas ilmus inimese kompostihunniku juurde mitte enam arg vaid ülevoolavalt sõbralik kassipoiss. Ühe silmaga must isane umbes paari-kolmeaastane kõutsike sai nimeks Jakob Nurrumets ja treenib nüüd ajutiste inimeste juures kodukassiks ja ja hinded on tal ainult viied - nüüd armastab ta toakassi elu, naudib pehmeid tekke ja sooja tuba, inimeste seltskonda. Peab puhtust ja korda.

Talle meeldib inimeste lähedal askeldada, õues naudib ta aia- ja ehitustööd. Nurrumets on ka väga hea hiirepüüdja. Hoolimata varasemast keerulisest metsaelust on temas palju mängulisust. Kui päike väljas ja tuju hea, siis mängib poiss omaette rohututtidega. Käib inimestel järel, ta on natuke koer-kass, kelle võiks harjutada endaga kõikjal kaasas käima. Poisile meeldib ka inimesele sülle ronida ja miilustada. Pikaajaline nälgimine on Nurrumetsa aplaks teinud, karv hakkab alles nüüd pisitasa läikima. Vurrud olid tal pikad ja tugevad kui traadid juba varem. 

Selle vahva kiisu kodu võiks olla nii toas kui õues, näiteks maal, nii et ta saaks õues hiiri püüda ja paar mängutuuri teha, aga elukoht oleks ikka toas ja soojas. Nurrumets näeb vaid ühe silmaga, aga see tema elukvaliteeti ei mõjuta ega valu põhjusta. Ta väga intelligentne ja jälgib uudishimulikult ning targasti, kuidas kõik kodukassina käib. Ta on tänulik kõige eest, mida sa tema heaks teed.

Oleme otsustanud armsat ja tarmukat Nurrumets aidata kodu leidmisel. Me ei taha, et saabuks veel üks talv külmas ja näljas. Nurrumets on väärt parimat kodu oma metsa, oma perekonna ning sooja diivani ja alati täis toidukausiga. Kui Sa ise ei saa tema perekonnaks hakata, ehk tead kedagi! Aitame Nurrumetsa jõuluks koju.

Nurrumets ootab oma päriskodu Jänedal. Kontaktisik: Katrin 509 2108