Nemo

Nemo
Nimi:Nemo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

NEMO LEIDIS PÄRISKODU 20.08.2022

Nemo on kõige uudishimulikum ja armsam kaaslane keda endale tahta. Hommikut alustab ta väikeste jooksuharjutustega ning tüdinedes tuleb ja ronib kaissu puhkama. Lõunaks sobib hästi uinak soojas süles ning veidi keset tuba peesitamist. Õhtuks on juba suur mängutuju ja tuleb üles otsida kõik nöörid ja hiired mis leida on ja olla valmis eepilisteks lahinguteks. Nemo on väga seltsi otsiv, pidevalt otsides rohkem armastust ja lisaks ka suurepärane kommunikeerija. Oma suure iseloomu ja ilmselge karisma vastu tahab ta sult ainult palju pikki paisid ning unistab pidevast seiklusest.

Nemo on nüüd oma hoiukodust valmis  ümber kolima oma päris isiklikku koju, kus on päris oma isiklikud inimesed, kellega koos aega veeta. Ainus asi, millega Nemo tulevane kodu peab arvestama, on see, et Nemo on FIV+, seega tema immuunsus on veidi nõrgem kui keskmisel kassil. Seetõttu vajab Nemo stabiilset ja armstavat kodu, kus ideaalis ei oleks ühtegi teist kassi. Rohkem elust FIV+ kassiga saab lugeda aadressilt: http://pesaleidja.blogspot.com/2017/10/elu-voimalikkusest-fiv-positiivse.html ning http://pesaleidja.blogspot.com/2020/01/8-asja-mida-peaks-iga-kassiomanik.html .

Kui just sina oled valmis pakkuma Nemole päriskodu, siis vajuta siin samas lehel nupule "Soovin seda loomakest", tutvu meie loovutustingimustega ning täida ära küsimustik. Peale seda võtab Nemo hoiukodu juba ise sinuga ühendust.