Joosep

Joosep
Nimi:Joosep
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

UUES KODUS ALATES 01.05.2022
 
 
VAHVA JOOSEP OOTAB PIKISILMI OMA KODU!

Mina olen Joosep, kahejalgsed kutsuvad mind ka Joosu, Jossu ja JoJo. Sündisin 2016. aasta märtsis ja kolisin Pesaleidjase 12.03.2020 Märjamaa vallast.

Elasin kassitoas teiste kiisudega 1,5 aastat. Alguses ma ei usaldanud neid kahejalgseid üldse, aga pikkamööda lubasin vahel endale pai teha. See siblimine ja sagimine kassitoas ei olnud ikkagi mulle mokkamööda, aga õnneks võttis mind enda juurde üks tütarlaps, kelle juures olen ma hoiukodus olnud 2021.a detsembrist.

Tema juures on täitsa hea, saab süüa, on pehme diivan, kus lösutada, aknast saan oma valduseid üle vaadata, mille hulka kuuluvad ka kohalikud oravad, nemad on põnevad. Inimest ma ikka pigem eelistan vaadata kaugemalt, aga täitsa huvitav on teda jälgida. Vahel luban ka tema meeleheaks endale väikse pai teha.

Olen tubli poiss, käin liivakastis, ei kratsi mööblit, ei kräunu, ei sisise, ei karda tolmuimejat ja hoian karva läikivana. Mõned huvitavad faktid minu kohta: mulle ei meeldi konserv, mulle meeldivad krõbinad ja minule meeldib palli ja pehme kalakesega mängida. Sulepulga võlust ma veel aru ei saa. Aga mulle meeldib inimesele kummitust mängida nii, et mina teen käpaga esikus kapi lükandukse lahti ja siis itsitan, kuidas kahejalgne enda hajameelsust imestab. Tegelikult tegin mina ukse lahti, hoolimata sellest, et kapisisu mulle üldse huvi ei paku - nalja kui palju!
 
Kahjuks ei saa ma enam praeguses hoiukodus pikalt peatuda. Minu kõige suurem soov on jõuda oma koju oma inimese juurde. Ma olen küll peaaegu 6-aastane, aga ma ei tunne ennast üldse nii vanana. Ma tahaksin oma inimese seltsis aega veeta, temaga kaisutada ja mängida kuni vanaduspõlveni välja, aga ma veel ootan seda oma inimest. Pikisilmi ootan ja unistan päris oma kodust…

Kui just sina soovid Joosepile teise võimaluse anda, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda loomakest", tutvu meie loovutustingimustega, täida ankeet ja Joosepi hoiukodu võtab Sinuga ise ühendust!