Lonzo

Lonzo
Nimi:Lonzo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMEILUS KASSIPOISS LONZO OTSIB OMA INIMEST, KES ÕPETAKS TA INIMESI USALDAMA!

See silmipimestavalt ilus punakasvalge tegelane on 2015. aasta juulis sündinud Lonzo, kes kolis Laulasmaalt Pesaleidja kassituppa 2020. aasta märtsis. Lonzo on lihtsalt uskumatult kaunis noormees, kelle omanäoline karv särab meie kassitoas nagu kõige eredam täht talvises tähistaevas. Lihtsalt vaadake teda! 

Kuigi Lonzo imeilus läikiv kasukas lihtsalt kutsub ennast katsuma, siis Lonzo ise seda veel ei taha. Ta lihtsalt ei ta usaldada seda imelikku kahejalgset! Selleks, et inimest eemale peletada ajab Lonzo kulmu ruttu kortsu ja tema suust tuleb sisin. Lonzo ei ole tegelikult meelega üks tuldpurskav lohepoiss, ta lihtsalt ei tea, et inimene ei ole paha ja ei taha talle halba. Meie aga teame, et Lonzo on imeline tegelane ja talle on vaja anda väga palju aega ja hulganisti armastust. Meie aastatepikkused kogemused tõestavad, et õiges keskkonnas hakkavad lõpuks ka kõige kõvemad kivid sulama. See sulamine võib võtta päevi, nädalaid, kuid või ekstreemsel juhul aastaid, aga see aeg on seda väärt. 

Lonzo võib küll hetkel inimestest mitte midagi arvata, aga tegelikult tahab ka tema leida oma inimese ja oma kodu. No nii väga tahab! Lonzo kodu peaks poisile alguses kindlasti aega andma, kuid see on seda väärt. Esimene silmkontakt, esimene maiustusega meelitamine, esimene mängimine, esimene pai - need lihtsalt on nii imelised ja elumuutvad kogemused, mis väärivad kõike seda aega, mida teekond nendeni võtab. See tunne kui sa oled suutnud muuta metsiku ja inimpelgliku kassi lõpuks tegelaseks, kes ootab sind uksel kui koju tuleb, on kirjeldamatu! 

Selleks, et algus kodus veel paremini läheks, ei tule Lonzo koju tühjade käppadega, endaga võtab ta kaasa Pro Plani kinkekoti, et kooselu veel sujuvamalt algaks!

Kui just sina soovid Lonzole teise võimaluse anda, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda loomakest", tutvu meie loovutustingimustega, täida ankeet ja Lonzo vabatahtlik võtab Sinuga ise ühendust!