Juliet

Juliet
Nimi:Juliet
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Juliet ootab oma Romeot!
Hei hei olen Juliet ja istun ikka veel Pesaleidja kassitoas! Naljakas eks ole.. nii ilusa triibu ja suurte silmadega neiu on ikka veel ootel! Ma olen ise ka täiesti segaduses.
Tegelikult ega ma teile täit tõtt ei räägi.. Ma olen natukene kartlik. Jah, täitsa tõsi. Ma ootan oma Romeot aga kõik Romeo laadsed meesterahvad või toredad naisterahvad tekitavad minus hirmu. Mis siis kui tõesti läheb kojuminekuks? Ma pole ju valmis!
Vähemalt nii ma olen endale senimaani kinnitanud. Aga tegelikult on see päris tore kui mulle tähelepanu pööratakse. Eks ma naljapärast veel susisen ja kätt ligi ei lase aga see on tõesti vaid naljapärast. Et testida kas mu tõeline Romeo on piisavalt julge, et oma käega mu pehmet karva paitada! 
Mu lemmik lesimis kohaks on aknalaud ja seal istun ma koos oma sõbra Joycega. Nendest olengi ma eeskuju võtnud ja hakanud kõikidele potensiaalsetele huvilistele kihvu näitama. Ega üks korralik neiu ei saa ju kergelt alla anda! Vähemalt nii nad on mulle õpetanud. Aga teate tundub, et ka nemad on hakanud selles õpetuses kahtlema ja nüüd vaikselt tõmbame me kolmekesi end tagasi. Jah, luban et tulevase huvilise peale ma enam ei susise... aga kätt ligi ma veel ei lase! 

 

Juliet on saanud kõik parasiiditõrjed, ta on kiibistatud, vaktsineeritud ja steriliseeritud. Koos Julietiga tuleb koju ka Pro Plani kinkepakk!