Seeba

Seeba
Nimi:Seeba
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Tere! Mina olen tont ja nimeks on mul Seeba. Vanust on mul kuskil sinna kahe aasta kanti, täpselt ma ei ütle, kuna teate ikka, et preilide vanust pole viisakas küsida, ehh?

Kui ma veel väike olin, siis elasin ma tänaval. Tegelikult sündisin ma tänaval ja seal ma olingi, kuni inimene mind kinni püüdis ja varjupaika toimetas. Hiljem selgus veel, et mul olid kõhus pojad, kuigi ma ise olin alles kiisupoeg. Peale igasugu raskeid katsumusi saatsin oma pojad koju ja siin ma nüüd olen.

Kui mul veel pojad ka siin elasid, siis olin ma hästi kuri. Te ei kujuta ettegi! Näitasin hambaid ja küüsi, elasin diivani sees ja üldse ei sallinud neid kahejalgseid tüütuseid. Minu pojad, va reeturid, olid aga pai- ja musikiisud. Küll nemad alles nurrusid ja semutsesid nende inimestega.
Ja nii nad ära kolisidki, oma pärisperede juurde nagu ma kuulsin. Pidi selline uhke koht olema, mida kutsuda koduks ja kodu kahejalgseid pereks. Aga kus on minu kodu ja minu pere?

Igatahes, kuna ma siin vahepeal otsustasin, et tahaksin ka kodu ja pere, siis peale poegade ära kolimist sai minust justkui üleöö nurruv tondikene. Käin ja siblin ümber inimeste jalgade, hõõrun enda siidjat kasukat nende vastu ja nurrun. Oii te ei kujuta ettegi, kui kõvasti ma nurruda oskan! Kohe nii, et terve hoiukodu on teadlik, et siin ma nüüd olen ja ootan, et nad mulle ka selle pärispere juba leiaksid.

Ja mulle meeldib isegi mängida! Seda ma varem ei teadnud ise ka, olin ma ju siiski ema ja emad pidavat väga vaoshoitud olema, eks ma siis olin. Nüüd ma aga mängin ja möllan ja jooksen! Ajan hiiri taga ja palle, sulepulgad meeldivad mulle ka, kuna nende teises otsas on see va inimene. Ja kes teab, võibolla ükskord seal sulepulga taga olev inimene ongi see, kelle juures asub kodu ja pere?

Seeba on steriliseeritud, kiibitud ja saanud korrapäraselt parasiiditõrjeid. Selle kõige tunnistuseks omab ta ka passi. Ta teab ideaalselt kus asub pissipott ja kasutab ka oma kratsipuud. Kui tahaksid väikese tondikesega tutvuma tulla, siis täida talle "tutvumiskuulutus" ja kutsume Sind külla!