Kadri

Kadri
Nimi:Kadri
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KADRI – KASS, KES ARVAB, ET ON KOER

Kadri on armas kolmevärvilise ja õnne toova kasukaga hästi sõbralik kiisuke, kes püüti aprilli kuus heade inimeste abiga lõputiinena Sillamäelt suvilaterajoonist. Hoolimata oma minevikust tänaval armastab Kadri ka täiesti võõrastele inimestele sülle ronida ja seal lihtsalt nurrudes magama jääda. Samuti on tal hästi lahe komme maiuse järgi joosta ja kutsumise peale kohale tulla nagu koer. 

Kadri ei ole noor kassipoeg, pahandusi tema teha ei armasta. Küll aga armastab ta vaikseid peasilitusi ja hästi pikalt mõnusasti diivanil peesitada. Kadri sobib perre, kus hinnatakse rahuliku loomuga seltsivat kiisukest. 

Kadri minevikust teame me vähe, aga tema Pesaleidjas veedetud aeg on juba piisavalt sündmusterohke, ehk võime vist üksmeelselt nõustuda, et selle armsa looma lugu peab nüüd hästi lõppema. 

Kõigepealt toodi Kadri koos teiste Sillamäelt püütud tiinete kiisukestega Pesaleidja varjupaika, kus kiisuke sai esmased parasiiditõrjed ning tuvastades tiinuse lõpp, kolis ta vabatahtliku juurde hoiule. Kahjuks ei kulgenud poegimine nii nagu kiisudel ikka ja konsulteerides veterinaaridega, kiirustas vabatahtlik Kadriga kiiresti kliinikusse, kus teostati keisrilõige, sest kiisupoeg oli sünniteedes risti. Peale operatsiooni kahjuks kaks pojakest surid ning üks poeg pidi kolima asendusema juurde, seega Kadri lahkus kliinikust ilma oma poegadeta. 

Tänaseks oleme Kadri füüsilised ja hingelised haavad terveks ravinud ja ainus, mis me saame tema heaks veel teha, on talle armastav kodu leida, kus ta saab oma kassielu lõpuni tunda armastust ja mitte kunagi enam tunda nälga, külma ega üksindust.

Kui soovid teda oma kiisuks, siis loe palun läbi loomavõtja tingimused, täida ära loomasoovija ankeet ja Sinuga võetakse varsti ühendust.

Et kassivõtmine oleks muretum, tuleb Pesaleidjast adopteeritud loomaga kaasa ka Pro Plani kinkekott.