Kaisa

Kaisa
Nimi:Kaisa
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

LEIDSIN OMA PÄRISKODU 12.02.2022!!

KAISA ON TEINUD NII SUURE ARENGU, MUUTUDES AINA JULGEMAKS JA JULGEMAKS!

See kaunis kolmevärviline kiisuke on Kaisa, pärit Sillamäelt. Kaisa kolis pesaleidjasse 2020 aprillis, kus siis hoiukodus pojad ilmale tõi ja ka juba kodupoole saatis. Nüüd on Kaisa Pesaleidja kassitoas kuid tahab hirmsasti oma päris koju, kus talle antakse aega harjuda tubase eluga ja inimeste hoolega. Vanust on tal umbes 6 aastat.

Kaisa on ääretult armas ja nii koheva kasukaga, olles ise väga pisikest kasvu. Ta oli kassituppa tulles väga arg ja peitis end pesakastis, kuid on nüüdseks juba julgem ja lebotab kus tahab! Siiski soovib ta distantsi hoida, kuid julgus aina kasvab ja kasvab! Küll aga on suurim areng toimunud just nüüd, 2021. sügisel ja talvel. Kaisa laseb ennast kenasti paitada! Ja täitsa kohe pikalt ja pikalt! Pilk on küll veel veidi arglik, kuid see on väga suur areng! Tänu sellele, et ta laseb nüüd inimesi endale ligi, loodame, et Kaisa julgus kasvab nüüd aina kiiremini. Nüüd ongi vaja head ja armastavat kodu, kus edasi harjuda!

Kui Kaisa teile hinge puges, siis palun klikake "soovin seda loomakest" nupule, tutvuge loomavõtja tingimustega ning täitke ankeet Kaisa nimele. Kaisa hooldaja võtab teiega ühendust ning tema käest saate Kaisa kohta lähemalt uurida. Lisaks saab Kaisale ka kassituppa külla tulla!