Kardemon

Kardemon
Nimi:Kardemon
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

2018 November. Kardemon leidis oma pere :)

Kardemon on täielik kaisukiisu! Hoiukodu pole ammu kohanud ei täiskasvanud kiisut ega kassipoega, kes armastaks niii väga inimese lähedust ja tähelepanu, kui seda armastab Kardemon. Kui inimene uksest sisse astub, hakkab Kardemon usinalt juttu vestma ja vaatab inimesele otsa, käpad sõtkudes nii meeletult, justkui homset poleks! Kõik paid võetakse suuuurima rõõmuga vastu ja kaissu magama poetakse oiiii kui hea meelega! 

Kardemon saab läbi tugeva iseloomuga kassidega, tolereerib kenasti ka hoiukodu koera ja ka teisi haukuvaid tegelasi, kes aegajalt külla satuvad. Üks tema lemmiksõpru on hoiukodu pisipere ehk ta on ideaalne kiisu ka lastega perre! Ta on lihtsalt läbi ja lõhki üks ütlemata mõnus ja tore kass! 

Suure südamega preili võttis tänaval enda hoolde kaks emata jäänud kiisupoega, kellega koos ta hoiukoju jõudis. Hoolitsedes nende põnnide eest niii hästi, et esialgu ei saadud arugi, et tegu ei ole kassipoegade emaga. See näitab vaid veelkord seda, et Kardemonil on no niiii suur süda, et mine või armastusest lõhki! 

Ta on imeline kass ja väärib ka sama imelist kodu. Kedagi, kellele uksele vastu joosta, kelle kaisus nurru lüüa ja kelle kõrvale õhtul kerra tõmmata. Ja mis peamine, pere ja kodu, kes teda kunagi ei hülgaks.

Kardemon on saanud parasiiditõrjed. Omab kiipi ja passi. Saab enne kojuminekut ka steriliseeritud.

Kaasa tuleb pisike kingipakike Royalilt.