Nurrumootorid Bella ja Linda

Nurrumootorid Bella ja Linda
Nimi:Nurrumootorid Bella ja Linda
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

September 2018. Tüdrukud läksid koos oma koju :)

Nurrumootorid Bella ja Linda!

Neil vahvatel põngerjatel täitus augusti alguses kolm elukuud. See lühike aeg on olnud seiklusrikas: pääsemine uputamisest maal, sattumine Valga varjupaika, sealt edasi Tallinnasse hoiukodusse, ja veel omakorda järgmisesse hoiukodusse. Kassilapsed palusid kogu maailmale kuulutada, et nad oleksid tegelikult väga väga rahul ka sellega, kui suurem seiklemine nüüd mõneks ajaks ühele poole saaks ja õnnestuks see päris oma kodu leida!

Pesakonna neli kiisut on juba koju läinud, aga kaks kiisupreilit, Linda ja Bella otsivad veel oma armastavat kodu. Linda ja Bella on armsad krutskeid täis kiisutüdrukud, kellele meeldib paitamine ja tähelepanu. Eriti meeldib neile nurruda. Linda on hoolitsev emane, kes lakub su näo ja käed puhtaks ja siis hakkab ennast pesema, tõenäoliselt leiaks ka kõik hiired ülesse ja tuleks neid kindlasti näitama. Bella on väga mänguline ja tahaks hirmsasti käsi mänguasjana kasutada, kui keelata, siis kenasti lõpetab ja jätkab nurrumist. Ilmselt paitamine on tema jaoks nii äärmiselt mõnus, et ta ei oska kuidagimoodi oma erutust varjata. Bella on äärmiselt kiire ja lustlik mängupall. Bella, nagu Lindagi, armastab samuti kaisus magada. Tõelised nurrupallid.

Sellises vanuses kiisude jaoks vajab kogu maailm vajab avastamist ning mürgeldav mäng on nii vastupandamatu, eriti kui mängukaaslane omast käest võtta on! Kui mängud mängitud on, siis otsivad kassikesed su ülesse ja poevad kaissu nurruma.

Nublud on kiibistatud ja omavad passe, samuti saanud parasiidivastase tõrje.