Karvik

Karvik
Nimi:Karvik
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

See suurt kasvu poiss saabus Pesaleidjasse Viljandi varjupaigast. Kass oli hoiukodusse saabudes Karvik, mis Karvik. Kuna aga tema kasukas oli nii lootusetult pusas ja viltis, et seda kammides korda ei saanud, siis otsustati see kastreerimise ajal maha lõigata ning nii sai Karvikust Lõvipoiss. Kasukas kasvab aja jooksul loomulikult tagasi ning Karvikust saab taas uhke ja lai kohevakarvaline, kollast värvi hiirekuningas!

Juba varjupaigast hoiukodusse maabumisel oli näha, et kass armastab inimese juures diivanil lesimist, lööb hoolsalt nurru ning sätib end inimese lähedusse. Peale kodunemist sai Karvikust aga pesuehtne sülekiisu, kes igal võimalikul juhul tahab tulla ja olla sinu karvane kuuekilone kaisubeebi!
Kahjuks jätab teiste kassidega suhtlemine Karvikul veits soovida, seega soovitaksime seda kassi pigem majapidamise ainsa kassina. Karvik on noor ja jõuline ning tahab muudkui mängida, mis teistele kassidele meeldida ei pruugi. Kui Karvik läheb teist kassi kiusama, siis on selge, et inimesel tuleb välja otsida kõik kadunud pallid, hiirekesed ja muu tavaari, et noorhärrat ise lõbustama hakata!
Varjupaigast tulles oli märgata, et Karvik ehmub kisa-kära ja äkiliste liigutuste peale kergesti. Nüüdseks on loomake rahunenud ja koduse eluga harjunud. Hea meelega vaatab ta päeval aknast välja, aga põnevusega jälgib ta veel näiteks töötavat pesumasinat ja loomulikult hoiukodu teisi asukaid – merisigu. Söögiisu on noormehel hea, sööb kõiki erinevaid loomapoe krõbinad, mis hoiukodu perenaine soodukaga ostnud on ning peale võtab veel konservi ka!
Kui sooviksid endale sellist punalõvi, siis palun vajuta nuppu 'Soovin seda loomakest' ning täida ankeet ❤