Warren

Warren
Nimi:Warren
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS KIISUMODELL WARREN OTSIB OMA INIMEST!

Warren on umbkaudu 7-kuune aktiivne ja mänguline kassipoiss, kes saabus Tallinnasse Pesaleidja hoiukodusse koos kahe venna ja ühe õekesega 06.03.2022 Viljandist. Warren on ilusate suurte rohekate silmade ja must-valge kasukaga noormees, kellel on eriti vahva muster just nina ümbruses. 

Kiisuke praegu veel harjub inimesega kooseluga ja pigem pelgab lähenevat paikätt. Iseenesest on see ju arusaadav, kuna ta on alles hiljuti teinud läbi suure keskkonnamuutuse ning seni on hoiukodus pooled korrad lähenev käsi tähendanud kas rohu andmist, küünte lõikamist või silmatilkade panemist - jube tüütu! 
Natukese kannatlikkusega saab siiski Warrenile ka pai teha. Kõige vahvam oleks, kui Warren saaks päriskoju kolida koos vennakese Lucianiga - Lucian on inimestega juba täitsa hea sõber ning tema kõrval läheks inimestega harjumine veelgi rutem. Tegelikult meeldivad Warrenile kõik kiisud ja ta koliks hea meelega ka juba kodus ees ootavale kassikesele seltsiliseks. 

Warren mängimas: https://streamable.com/fdjb4d

Warreni tegemistel saad silma peal hoida instagramis: https://www.instagram.com/kiisuelu

Kui tunned, et Warren võiks olla Sinu uus pereliige, siis klõpsa nupul "Soovin seda loomakest", tutvu looma võtmise tingimustega, täida loomavõtja küsimustik ning Warreni hoiukodu perenaine võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust!