Kass Kolm

Kass Kolm
Nimi:Kass Kolm
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KASS KOLM OTSIB ELUAEGSET ARMASTUST!
 
Kolm on ülikaunis peaaegu lumivalge ja paimaias kassikene. Peaaegu just seetõttu, et tema lumivalget keha katavad üksikud hallikad laigud.

Kolm saabus Pesaleidja kassituppa 07.06.2019 Paljassaare varjupaigast. Kolm on aga päriskodu oodanud hoopis palju pikemalt. Kolm saabus varjupaika 2018 aasta veebruaris Lasnamäelt. 

Ilmselt ei ole Kolm kunagi puutunud kokku inimestega, sest praegu tunduvad inimesed tema jaoks siiski veel veidi veidrad isikud. Samas ei ole temas otseselt kurjust, pigem üritab ta lihtsalt hoida madalat joont, et mitte väga tähelepanu keskpunkti jääda.

Väärika kassihärrana sobib ta pigem inimesele, kes soovibki rahulikku peesitajat, keda siis lõputult paidega hellitada.

Oma elukommetelt on ta täielik kasside klassika. Lemmiktegevus on magamine. Vahel muidugi pikutab ta ka niisama :) 
Kolm on teiste kasside suhtes leplik, kuid suurt huvi nad talle ei paku. Kui nad väga tüütud ei ole, siis ei ole tal ka nende seltskonna vastu midagi. Võib kasvõi külg külje kõrval magada.

Kolm ei ole aga niisama lebokass. Ta kannab endaga kaasas immuunpuudulikkuse haigust ehk FIV-i, nagu enamusel tänaval elanud kassid. FIV on kasside viirus ja ei kandu edasi inimesele ega teistele loomadele. Fivi kohta saad täpsemalt infot siit:
https://pesaleidja.blogspot.com/2017/10/elu-voimalikkusest-fiv-positiivse.html?m=1&fbclid=IwAR0OQARF-axUC3dB3Q9ZyZNjBnvjUoaVp3D1VewKaMr6hZk-5dG4fmv4kfY

Kui arvad, et sinu südames on ruumi ühele imekaunile tagasihoidlikule kassile, siis vajuta siin samas lehel nupule "soovin seda kassikest" ning täida ära meie kassivõtja ankeet ja tule Kolmele külla.
 
Kolmega tuleb päriskoju kaasa ka kinkekott ProPlan'ilt.