Katara

Katara
Nimi:Katara
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VESIHALL TAHASIHOIDLIK KATARA THAB OMA KOJU!

Katara on ligi 4 aastane kassike, kes oma esimesed eluaastad koduta veetis. Katara tuli Pesaleidja hoolealla Lääneranna vallast, kus ta oma nelja, veidi halvas seisus oleva pojaga eksles. Nüüdseks on poisid juba uutes kodudes kuid tubli kassiemme tahaks ka nüüd head elu nautima hakata - kõht täis, tuba soe ja lapsed pesast väljas.

Iseloomult on Katara arg, sest inimestega kokkupuude on veel olnud vähene. Liigsed lähenemiskatsed lõppevad värinaga ja eest pagemisega. Katara vajab aega ja ruumi, et kohaneda ja harjuda. Temaga tuleb arvestada, et protsess ei pruugi kiire olla, kuid nähes inimesi kes Pesaleidjast kasse võtavad, teame, et millalgi tuleb keegi kelle jaoks on Katara just see õige. Preili naudiks ka ilmselt soojemal ajal õues käimist, kui vaikne ümbruskond seda lubab. Hingelt on ta maakas(s). Samas on ta ka Pesaleidja kassitoas juba hästi kohanenud ning tema karv on pehmem ja kaal ilusti juurde tulnud! Teda saab ka väga hästi ära rääkida maiusega ning ja on hingelt üks armas ja hea loomake, kes vaid peab veel oma kartused ületama!

Katara on kiibistatud, steriliseeritud ning vaktsineeritud. Saanud on ta ka parasiitide vastast tõrjet ning omab passi!

Kui oled Katarast huvitatud, siis täida soovija ankeet klõpsates "soovin seda looma" ja tema vabatahtlik võtab sinuga esimesel võimalusel ühendust! Saad ka tulla Katarat meie Kassituppa vaatama! Kiisuga tuleb sisseelamise abistamiseks kaasa ka ProPlani kinkekott!