Zuko

Zuko
Nimi:Zuko
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ZUKO ON KOOS VENNA AZULIGA OMA UUES KODUS!

See väike vesihall kassipoiss on Zuko. Ta leiti Lääneranna vallast koos ema Katara ja vendade Azuli, Tophi ja Sokkaga. Sünniajaks ligikauselt 2020 mai.

Zuko on üks eriti tragi kiisuke, kes armastab oma vendadega mängimist. Ta jookseb ringi ja avastab maailma suurima rõõmuga. Lisaks on ta pesakonna suurim nurrumootor, kes väga armastab inimeste poolt väikest pai-sessiooni. Ta näiteks ronib kampsuni krae vahele nurru lööma ja tasakaalustab end inimeste kuklal, kuna see on ju parim magamiskoht.

Kahjuks on Zuko täiesit pime, kuigi ta ise ei saa aru mismõttes "kahjuks". Ilmselt on ta seda sünnist saadik, kuna orienteerub ringi nii hästi, et võõras pilk ei saaks arugi, et ta midagi ei näe. Zuko mürgeldab ronimispuu igal levelil nagu professionaal. Ta kuulatab ja nuusutab ja saab kõigega imehästi hakkama! Ta on väga õpetlik kass, keda on ääretult huvitav jälgida. Kindlasti on vaja Zukol teist kassi kodus, kes tema keelt räägiks ja temaga ringi tralliks.

Zuko ootab kodupakkumisi - ideaalis koliks koos oma venna Azuliga, et mitte uude kohta ja teadmatusele üksi vastu astuda. Nad on tõelised sukk ja saabas, kes üksteist aitavad ja koos tuduvad.

Huvilised võivad meile hoiukoju külla tulla, et näha oma silmaga kui eriline kass Zuko on. Asume Tallinnas, Mustamäel. Kui oled Zukost huvitatud, siis täida soovija ankeet klõpsates "soovin seda looma" ja tema hoiukodu võtab sinuga esimesel võimalusel ühendust! Zukoga tuleb sisseelamise abistamiseks kaasa ka ProPlani kinkekott.