Keio

Keio
Nimi:Keio
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Järva maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Keio jääb hoiukodusse päriseks alates oktoober 2019. Suur-suur aitäh hoiukodule!

Keio on hästi pehme siidise karvaga,ilmekate silmadega, umbes 4-5 kuune kassipoiss.Keio on lühikese, süsimusta ja valgesiidise karvaga,ilmekate silmadega, umbes 7 kuune kassipoiss.Ta on elanud hoiukodus umbes 2,5 kuud ja õppinud selgeks tubased kombed.Ta on rõõmsameelne, mänguhimuline, saab hästi läbi hoiukodu kassidega.Keio on paimaias,hakkab kohe mõnuga nurruma ; kui maiustusi jagatakse on ta alati esimesena kohal, tahab olla koos hoiuperenaisega, magab öösel tema jalgade juures.

Keio ema elas tänaval ja oli hästi sõbralik, viis pojad inimeste aiamaale, kes siis pesakonda toitsid. Suuremaks saades hakkasid kiisud silma kõrvaoleva asutuse töötajatele, kes otsisid pesakonnale abi.Ja pere oli neil suur – ema ja 7 poega! Püüdmine võttis aega päevi, mõni lipsas kohe puuri, teine oli arglikum ja hoidus kõrvale. Nädalaga sai kogu pesakond hoiukodudesse, nii ka Keio.

Keio on kastreeritud, tal on tehtud parasiiditõrje ja tal on kiip ja pass.

Kui soovid sellele vahvale kiisupoisile head kodu pakkuda, palun tutvu loovutustingimustega ja täida meie loomasoovija küsimustik https://www.pesaleidja.ee/loomasoovija-kusimustik/

Kiisu asub Paides koos venne Kleniga. Oled oodatud talle külla.