NEXUS

NEXUS
Nimi:NEXUS
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

NEXUS ON BRONEERITUD!

Pisike 4 -5 kuune kassipreili Nexus on üks äärmiselt armas tegelane.  Ta on esialgu tagasihoidlik aga kui sa juba oled talle paar paid jõundud teha, siis kostub sealt vali non-stop nurrumine. Küll siis keerutatakse end ühte ja teist pidi, et ükski koht ei jääks paist ilma.
Nexus jõudis Pesaleidja hoole alla novembrikuus kassipojana, kus ta ka varsti oma koju läks kuid mitte kauaks... sest Nexus toodi veidratel põhjustel oma uuest kodust tagasi. Veidrateks põhjusteks olid siis, et kass oli esialgu diivani all aga öösel hakkas uudistama ja mängima ja ei lasknud magada, mistõttu oli ''paha kass'' . Kusjuures kassituppa tagasi jõudes Nexus nurrus ja tahtis pai :) Ilmselt tundis ta ise end õnnelikuna, et sellise pere juurde kauaks jääma ei pidanud. Siiski aga tekitas selline kolimine pisikesele kassilapsele suurt stressi. Tema silmad olid tagasi tulles alalõpmata põletikus ja vesised, mistõttu tema üks silm sai niivõrd kahjustada, et kahjuks seda päästa ei õnnestunud. Nüüd elab Nexus piraadielu, aga  tundub, et naudib seda täiel rinnal. Ilmselt tegi haige silm talle enne valu ning nüüd sai ta nö vaevast lahti. Seda enam, et Nexuse silmaga nii läks, ei saanud me teda uuesti kassituppa tagasi viia ja Nexus kolis hoiukoju.

Kassilaps on äärmiselt mänguhimuline, võtab vastu kõik paid, meeldivad väga teised kassid, kasutab ilusti liivakasti. Nexusel on omapärane tähniline (mitte triibuline) helehall muster ja hoiukodus pole ammu olnud nii siidise ja pehme karvaga nurrikut.
Kuna Nexus alles kosub oma operatsioonist, siis uude koju saab ta kolida alles  veebruari algusest. Aga tema uus pere võib meile kirjutada juba varem, et Nexusele külla tulla.

Kui Nexuse silm on rohkem paranenud, siis saab ka sellest pisikesest piraadist rohkem pilte näha :)