Keisrinna

Keisrinna
Nimi:Keisrinna
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Tartu maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KIISUPREILI KEISRINNA UNISTAB (HOIU)KODUST!

 

See imeilus musta-valge kasukaga kassitüdruk on umbes 2019. aasta maikuus sündinud Keisrinna. Meie juurde kolis Keisrinna 2020. aasta mais Kose vallast. 

Keisrinna on meeletult kaunis ja väikese kehaehitusega kassitüdruk, kellele on loodus andnud täiesti imelise mustvalge kasuka, mida uhke Keisrinna tervele maailmale eksponeerib. Ühes silmas on tal vana kahjustus, millega ta ka meie juurde tuli, aga sellegipoolest on täiesti võimatu mööda vaadata tema võluvatest erkrohelistest silmadest, mis lausa helgivad vastu. 

Ta on särtsakas, nooruslik ja mängulusti täis. Ta ei ütle ära mängimisest ega ka paidest. Kui sa temalt ilusti küsid, siis laseb ta enda uhkele kasukale pai teha. Keisrinna on täiesti potentsiaalne süle- ja paikass, kes lihtsalt vajab OMA kodu, kus kogu tähelepanu ei pea jagama veel sadade käpapaaridega. Tüdruk lihtsalt vajab natuke aega, ruumi ja tohutut armastust ning küll ka tema saab lõpuks oma hirmudest lahti. Oh, kuidas me tahame ta juba oma koju ära saata! Õnn pidi ju nurga taga olema, kuid millise nurga taga Keisrinna õnn end peidab?

Kassipreilit kimbutavad pidevalt kõiksugu silmaprobleemid ja kahjuks ka üks tüütu krooniline nohu, millest suures kassitoas on peaaegu võimatu võitu saada. Selleks, et Keisrinna saaks ometi nautida murevaba kiisuelu, unistab ta enne jõule leida ühe vahva ja sooja (hoiu)pesa. 

Keisrinna on kiibistatud, steriliseeritud ning saanud kõik vajalikud vaktsiinid ja parasiitidevastased tõrjed.

Kui just sina soovid Keisrinnale teise võimaluse anda, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda loomakest", tutvu meie loovutustingimustega, täida ankeet ja võtame Sinuga ise ühendust!