Kelli

Kelli
Nimi:Kelli
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PEHME, ARMAS JA IMELINE  KELLI OTSIB OMALE SÕBRALIKKU KODU!

Kellil on kaunis valge-musta-punasega kasukas, mis on ka imepehme ning kohev! Kelli on tõenäoliselt üks kõige ilusamate ja lahkemate silmadega kasse- need on tal sügavrohelised ning ka piltidel oskab ta nendega veetlevalt mängida. Kelli saab hästi läbi teiste kassidega, kuid hoiab stressirikkas keskkonnas siiski pigem omaette. Selleks, et anda Kellile suurem julgus ning vabadust tegutsemiseks, olekski hea, kui ta leiaks päris oma inimese, kes oleks lahkelt nõus temaga oma kodu jagama. Pesaleidjasse kolis Kelli Sillamäelt 23. aprillil 2020. aastal.

Kelli on tõesti väga armas kassike ja kuigi ta võib vahest harva õrnalt kihiseda, siis seda ainult hirmust. Tegelikult on ta väga julge ja sõbralik ning võtab kõik paid ilusasti vastu, samuti tuleb ta heameelega inimese sülle- ikka selleks, et teda veel paremini nunnutada saaks. Kelli on praegu pigem rahulik kass, kuid päris oma kodus, kus on ka stressivabam, saaks temast kindlasti ruttu tore mängukiisu!

Kelli on läbinud kõik vajalikud protseduurid, et kas või täna enda koju minna. Selleks, et aidata uude koju sisseelamisega, võtab Kelli kingitusena kaasa ka Pro Plan’i kinkekotti.

Kui pisike Kelli puges Sulle südamesse ja Sa sooviksid just temaga oma kodusoojust jagada, siis ootab Kelli Sind endale Pesaleidjasse külla. Enne täida palun meie kassisoovija küsimustik, klikkides nupule "Soovin seda loomakest", loe läbi looma võtmise tingimused ning me võtame õigepea Sinuga ise ühendust!