Kion

Kion
Nimi:Kion
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KODUS!

Saage tuttavaks kõigest kolm kuud noore Kioniga. Vaatamata sellele, et Kion on alles nii noor, on tal äärmiselt suur enesekaitse soov. Ilmselt tuleneb see puhtalt sellest, et pisikene on sündinud Tallinnas ühe laohoone platsil ning on seetõttu ellujäämisinstinktina pidanud üritama ennast igal võimalusel kaitsta. Kuna Kion niivõrd noor, siis õnneks nii pisikesena kogetud mälestused kipuvad väga kergesti suure hoole ja armastusega ununema. 

Kuna kassitoas on aga hetkel üle mõistuse suur arv kasse, siis ei ole võimalik igale kassikesele anda igapäevaselt nii suurt armastust, kui ühes kodus see võimalik oleks. Seetõttu otsibki Kion äärmiselt kiiresti päriskodu. Kohta, kus oleks hea kasvada ning jätta vanad mälestused tänavaelust seljataha. Kuna Kion on alles äärmiselt noor kassipoeg, siis ei ole uuele kodule väga palju eritingimusi. Uus pere peaks lubama lihtsalt Kioni väga palju armastada kuni tema elu lõpuni. Muidugi oleks tema ideaalses lisaks temale veel vähemalt üks kass, kuid see ei ole  uuele kodule peamiseks eelduseks.

Kui just sina soovid Kioni, tingimusteta armastav inimene olla, siis vajuta sellel samal lehel "soovin seda kassikest", tutvu meie loovutustingimustega ning täida ära küsimustik ja tule Kionile külla. 

Kion võtab koju kolides kaasa ka pisikese kinkekoti ProPlanilt!