Punamütsike

Punamütsike
Nimi:Punamütsike
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PISIKENE PUNAMÜTSIKE OTSIB KAITSVAT VARJUALUST!

Selleks, et keegi valesti ei arvaks, siis teeme kohe selgeks selle, et tillukest Punamütsikest ei aja õnneks kuri hunt taga ning ta ei vaja seetõttu kaitsvat varjualust. Punamütsikene aga vajab hoolt, armastust ja kaitset kõige muu eest, mis ümberringi toimub. 
Punamütsike on ilmselt oma KOLME äärmiselt lühikese elukuu jooksul suutnud näha, kui hirmus võib olla maailm väljaspoolt varjupaika. Seetõttu kipub ta võõrast inimest esimest korda nähes tagasihoidlikult sisisema. Õnneks on see sisin niivõrd armas, et ilmselt kui kuri hunt talle vastu tuleks, siis tema ilmselt ei raatsiks Punamütsikest ära süüa, vaid otsustaks lõpuks ise ta adopteerida ning õpetada korralikku häält tegema. Seega usume, et kui peaks tulema üks suure armas ja lahke inimene, kes õpetaks Punamütsikesele, et kõik maailma inimesed tegelikult ei taha talle midagi halba, siis õpiks ta sisina asemel hoopiski nurrumise ära. 
Kui sina soovid olla Punamütsikesele see palju hellust ja hoolt pakkuv armas inimene, siis siis vajuta siin samas "Soovin seda loomakest" nupule ja tutvu meie loovutustingimustega, peale seda vajuta aga lehe lõpus punasele "täida loomasoovija küsimustik, täida see ära ja tule Punamütsikesele külla!