Klaarabella

Klaarabella
Nimi:Klaarabella
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Kastiga tänavale visatud 2-kuune Klaarabella otsib kodu

Elas kord üks inimene, kellel oli kass. Kass käis õues ja kohtus kõutsiga. Kuramaaži tagajärjel sündis 5 imeilusat kassitüdrukut. Kui nad olid umbes kahekuused, võttis inimene pappkasti, pani kiisulapsed sinna sisse, sulges kasti ja viis selle õue pargiserva. Seal rahvast liigub ja küll keegi selle kasti varsti avastab, mõtles ilmselt inimene. Ja õnneks avastas ka, aga et ikka veel on meil selliseid kassiomanikke - see teeb kurvaks. 

5 karvast kaunitari ei jõudnud kurvastama hakatagi. Enne viidi nad hoiukodusse, kus nad võlusid kohe ära sealse pererahva. Esiteks on ainult tüdrukutest pesakond üsna haruldane, sest kõutse sünnib rohkem. Teiseks on kõik kassitüdrukud äärmiselt ilusad, pehmekarvalised, lõbusad, sõbralikud, nunnud, nurrujad...see nimekiri läheks pikaks. Nii said kõik kiisud endale nime, kus üks osa on kõigil õdedel ühine - see on “bella” ehk itaalia keeles ilus. Ja üks neist kiisudest on Klaarabella.

Pisike triibuline valge kraega Klaarabella on õdedest tillem, pesakonna pesamuna. Mis ei tähenda, et ta ei suudaks hüpata sama kõrgele ja nurruda sama kõvasti kui teised õed Bellad. Vahel tundub isegi, et Klaarabella on teistest kiirem ja osavam. Ta käib hea meelega inimesel sabas ja vaatab millega ta tegeleb, sest Klaarabella on parasjagu uudishimulik. Kui inimene ta maast üles tõstab, ei protesti Klaarabella põrmugi, vaid lülitab sisse oma mõnusa mahlaka nurru. Klaarabellal on pass ja kiip, ta on hoolimata oma veidi väiksemast kasvust täiesti valmis minema päriskoju ja pakkuma seal kõigile inimestele oma armastust. Kirjuta Klaarabellale!