Annabella

Annabella
Nimi:Annabella
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge

Rohkem infot

Kastiga tänavale visatud 2-kuune Annabella otsib kodu

Elas kord üks inimene, kellel oli kass. Kass käis õues ja kohtus kõutsiga. Kuramaaži tagajärjel sündis 5 imeilusat kassitüdrukut. Kui nad olid umbes kahekuused, võttis inimene pappkasti, pani kiisulapsed sinna sisse, sulges kasti ja viis selle õue pargiserva. Seal rahvast liigub ja küll keegi selle kasti varsti avastab, mõtles ilmselt inimene. Ja õnneks avastas ka, aga et ikka veel on meil selliseid kassiomanikke - see teeb kurvaks. 

5 karvast kaunitari ei jõudnud kurvastama hakatagi. Enne viidi nad hoiukodusse, kus nad võlusid kohe ära sealse pererahva. Esiteks on ainult tüdrukutest pesakond üsna haruldane, sest kõutse sünnib rohkem. Teiseks on kõik kassitüdrukud äärmiselt ilusad, pehmekarvalised, lõbusad, sõbralikud, nunnud, nurrujad...see nimekiri läheks pikaks. Nii said kõik kiisud endale nime, kus üks osa on kõigil õdedel ühine - see on “bella” ehk itaalia keeles ilus. Ja üks neist kiisudest on Annabella.

Annabella on tähelepanuväärselt ilusa, säravvalge kasukaga, mida ilmestavad trendikad mustad laigud. Nagu õde Meribellagi, armastab ka Annabella inimesele sülle pugeda, veel parem kui lõua alla. Niisiis tasuks Annabella kiiresti koju viia, sest praegu ta mahub veel sinna veel ära.

Aga kasvades on Annabellast kindlasti rõõmu veel rohkemgi. Ta on väga mänguhimuline, sotsiaalne ja uudishimulik, hea sõber nii täiskasvanutele kui ka lastele. Annabellal on juba olemas kohustuslikud kiip ja pass, ta on terve ja tubli, käib liivakastis, on saanud esimese ussirohukuuri. Ta võiks hommepäev minna koju, kui tuleks inimene, kes lubab, et enam mitte kunagi ei pea Annabella oma kodust ilma jääma. Kirjuta Annabellale!