Krade

Krade
Nimi:Krade
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KRADE LEIDIS KODU 29.11.2018

Wow! Arg ja nurka pugev Krade on minevik! Sülekass ta veel pole aga pikutab hea meelega koos sinuga diivaniserval või silitab end vastu su jalgu. Muidugi oled tema parim sõber siis, kui  külmkapiust paotad selleks, et just talle konservi anda.

Ta on ka kõva jooksja ja mängija. Kastanid, krabisevad paberid ja pallid sobivad kõik käpaga löömiseks ja lõngakeradest tehakse kassikangast. Eriti tore on veel, kui selle sulepulgaga tema nina ees suditakse ja tema saab seda kinnipüüda nagu tõeline jahiloom. Samuti on Krade väga õiglane kõigi suhtes, sest kõikide sulgedega tuleb võrdselt mängida ja kõik pallid tuleb samal ajal liikuma panna. Ebavõrdust Krade ei salli!

Kradel on ka väike saladus, mida ta küll natukene häbeneb...huvitav, kes see salaja öösiti küll hoiukodu perenaise kaisus magamas käib? Krade väidab, et tema see ei ole, kuigi teda on tabatud teolt.

3-kuune Krade leiti Märjamaalt ehitusplatsilt. Esimesed päevad olid kassitüdrukule väga rasked. Ta kartis, ta oli kurb, ta ei usaldanud inimesi. Kössitas puurinurgas, silmad märjad ja urises. Nüüdseks on temast saanud totaalselt teine kass! Nagu me mainisime, siis sülekass ta veel pole, seega sobib ta  inimesele, kes ei oota kohe miilustamist ja sülle ronimist, küll aga omab tahtmist võita tema süda läbi mängu. Ta on muidu väga seltskondlik ja võõraid ei karda, seega lihtsalt tahab õppida veidi inimest tundma,enne kui kaissu ronib :)

Krade on kiibitud ja saanud parasiiditõrje.