Sefiir

Sefiir
Nimi:Sefiir
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Sefiir leidis kodu 2020.a

KAS SINA SUUDAKSID ARMASTADA SEFIIRI?

Ei-ei, mitte seda veidi liialt magusat roosat või valget pallikest, mida meie lõunanaabrid toodavad. Ja ka mitte läägevõitu koogikest, mida mõnest kondiitriärist leiab. Vaid hoopis Pesaleidja Sefiiri, imekaunist kassikest, kes jõudis meie hoole alla koos pojaga 2018. aasta augustis Jõelähtme vallast. Kassilaps leidis kohe kodu, aga Sefiir pidi ootama, kuni vajalikud protseduurid tehtu saavad, et siis ka koduotsinguile ja oma pererahvast ootama asuda.

Sefiir on sündinud umbes 01.05.2017 ja veidi petliku välimusega. Tema süütu välimuse ja poolpika kreemides värvides kasuka all on peidus väike tiigrikutsu. On üsna tõenäoline, et Sefiiril pole kunagi varem kodu olnud, sest inimest ta veel väga ei usalda. Aga midagi hullu ka pole: Sefiir on väga uudishimulik ja ka maias – kui konservi jagatakse, on tema esimesena platsis. Ning Pesaleidja 6. sünnipäeval proovis ka ehtsat sefiirikooki. Mis sest, et arvas põlglikult selle söögikõlbmatuks ja koogi kreemja tipu käpaga laiali virutas. Ütlesin ju – natuke liiga magus!

Tänaseks on Sefiir valmis alustama uut elu, kui vaid leiduks julge inimene, kes oleks nõus teda sellel teekonnal julgustama ja andma talle aega inimesi usaldama õppida. Nüüdseks on kassike teinud ka edusamme ja mõnikord õnnestub talle isegi pai teha.

Kui soovid Sefiiriga paremini tuttavaks saada, tule Pesaleidja kassituppa. Ja kui Sul on kindel soov just sellele kassile kodu pakkuda, siis täida palun meie kiisuvõtja ankeet ja tema vabatahtlik võtab Sinuga ühendust.

Et sisseelamine uude kodusse ladusamalt läheks, saab Sefiir kaasa Pro Plani kinkepaki ja lisaüllatuse!