Kribu

Kribu
Nimi:Kribu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Kribu on nüüd uues kodus!

 

On möödunud mõni kuu minu jõudmisest Kopli tänavatelt hoiukodusse aastal 2019 ja pean tunnistama, et esialgne tippvorm kipub unustuste hõlma vajuma. Ma nimelt armastan süüa ja olen selle nõudmisel saavutanud märkimisväärsed oskused. Minu moto aastal 2020 on "oota, kuni pala kukub". Ma pole kade poiss ja jagan lahkelt teilegi oma nippe. Juba varahommikul tuleb kõrvad kikkis kuulatada, millal algab teises toas hoiuinimese ärkamine. Seejärel tuleb hüpata otse sündmuskohale ja hakata tegutsema kahejalgse kiirema liigutamise nimel trampides üle voodi ja tuues kuuldavale kriunumist. Kui kahejalgne on ärganud, pobisedes jalgadele saanud ja avab toidukapi ust, siis tuleb joosta tempokalt edasi-tagasi ja intensiivistada kräunumist- uskuge mind, see paneb ta kausse täitma. Kahe toidukorra vahepeal on võimalik osa saada alati ka perenaise enda toidust, tuleb lihtsalt minna tema lähedale, istuda seal liikumatult ja jälgida mängu...niipea kui tema pilk tõuseb- vaadata talle tungivalt ja pikalt otsa. Selles olukorras tasub püsida vaikselt, see on mõjuvam. Tuleb olla kannatlik ja järjekindel- pea alati saab vähemalt tükikese juustu.

Kui nüüd toiduteema kõrvale jätta, siis olen muutunud palju julgemaks ja ei ütle ära vähesel määral silitustest ja lõua alt sügamisest. Kaissu poen rohkem liigikaaslastele, eriti oma sõbrale Mõmsikule. Mänguhuviline ning uudishimulik olen ikka, ajan suletutte taga ja hüppan kõrgustesse. No mitte nii kõrgele kui varem, sest noh...võtsin veidi juurde. 

Suurimaks sooviks on minna koju koos Mõmsikuga ja ideaalis kohta, kus oleks võimalik turvaliselt õues ringi rallida ja oma kassitempe teha.

Sündinud olen 2018 a juunikuus.

Minuga tuleb uude koju kaasa Pro Plani kinkekott.

Kui soovid minuga lähemalt tutvuda, siis täida Pesaleidja ankeet ja minu hoiukodu saab meie kohtumise kokku leppida.