Mõmsik

Mõmsik
Nimi:Mõmsik
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MÕMSIK on nüüd oma kodus!

 

Ma olen paksu kasuka ja suure koheva sabaga ilus kuninglik kass, sündinud aastal 2016 Kopli tänavatel. Olen endiselt hoiukodus (alates 2019), sest minust ei suudeta loobuda. Nii arvan ma…sest suudan kõik karvased seltsilised ja inimlapsed ümber oma käpa keerata. Mind on lihtne armastada- oskan oma pead armsalt viltu keerata, pikalt mõtlikult otsa vaadata, paisid lunides külje alla pugeda ja mõmmik olla. Hommikuti on minu hoiuinimene isegi tööle hilinenud, kuna ma liiga armsalt mööda koridori rullun- ta lihtsalt jääb mind paitama. Kes ikka suudaks vastu panna minu pehmele kõhule ja taeva poole sõtkuvatele suurtele käppadele. 
 
Jah, mul on suur lähedusevajadus ja mitu korda päevas torman mjäudes inimese kaissu ja siis on vaja kohekohe sügamist ja paisid. Ma olen nendel hetkedel nagu takjas kahejalgse küljes kuni paisessioon läbi ja mul kinnitus olemas, et olen talle väga kallis. Siis lähen jälle oma teed...kas akna peale värsket õhku hingada, kuhugi pessa magama või provotseerin Kribu endaga möllama.
 
Teiste kassidega saan hästi läbi, lihtsalt lähenen julgelt ja viskan end müraki neile selga. Kõik on siiani leppinud. Praeguses pesas elutseb palju kasse, nende hulgas üks paks triibik, kes peab end bossiks ja kellega pean toidujagajat jagama. See pole õiglane, sest tahan ise see kõigekõige olla. Tahtsin jõuda selleni, et olen endiselt avatud kodupakkumistele ja soovi korral võin ka sõbra kaasa võtta. 
 
Minuga tuleb uude koju kaasa Pro Plani kinkekott.
 
Kui soovid lähemalt tutvust teha, siis täida palun küsimustik ja minu hoiukodu võtab  Sinuga peatselt ühendust!