Kuldsilm

Kuldsilm
Nimi:Kuldsilm
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

UUES KODUS ALATES 12.12.2018

KULDSILM KIIRA UNISTAB KODUST
Oma kodus on uni kõige parem. Kodus, kus saab päikse paistel peesitada ning rahulikult lesida. Aga Kuldsilmal ei ole oma kodu… Äkki on tema kodu just Sinu juures?
Kuldsilm on lummavalt kaunite ja kiirgavate silmadega kassipoiss, kes veedab aega puuris kassitoas. Talle silmadesse vaadates näed sa lausa päikesekulda. Aga lisaks päikesekullale on seal ka veidike skeptilisust. “Kes sa selline oled, inimene, et mulle nii lähedale tuled? Mida sa kavatsed?”
Kiira Kuldsilmal on olnud keeruline saatus – ta sattus kassituppa juba enam kui kaks aastat tagasi, aga hakkas mõne aja pärast nohutama ning kolis hoiukoju tervist kosutama. Paraku – see hea põli sai otsa ja Kuldsilm kolis kassituppa tagasi ning siis selgus, et lisaks nohule vaevab kiisut ka kõrvapõletik. Ja kuigi sellest õnnestus ta terveks ravida, juhtus see, mis vahel ägedate kõrvapõletikega kaasneb – Kuldsilm jäi kurdiks. Ja seepärast vaatab ta praegu lähenevat paikätt veidi ärevalt, ent kui mõistab, et seekord ei panda rohtu ega loputata nina, siis hakkab mõnuga oma pesa sõtkuma ja vaiksel nohinal nurru lööma. Kurtus tegelikult teda ei häiri, aga, paraku, kurdil kiisul pole kassitoas üldse kerge, sest tal on nii väga raske jälgida kõike ümbritsevat ning seetõttu on kaunis ja sõbralik noor kiisu pidevalt stressis.
Kui vaid leiduks see õige inimene, kellel on aega ja tahtmist selle armsa kiisukese südant võita ja talle pakkuda hoiukodu või päriskodu! See pole tegelikult üldse raske ja kindlasti aitaks seda teekonda tunduvalt lühendada konserv, sage mäng ja palju tähelepanu ning tegelemist. Samas on Kuldsilm uudishimulik ja iseseisev - nii et terveks päevaks nurka kössitama tema küll ei jää.
Kuldsilm on umbes 3-aastane kiibistatud noormees, kes on kastreeritud, vaktsineeritud ning kõik parasiidid on ka tõrjutud.
Kui tahad Kuldsilmale sooja ja turvalist kodu pakkuda, täida meie kassivõtja küsimustik ja võtame Sinuga kindlasti ühendust.
Ja kui Sul on küsimusi, siis kirjuta Kuldsilma esindajale Pesaleidja kassitoas aadressile carmen@pesaleidja.ee