Melissa

Melissa
Nimi:Melissa
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KODUS!
 
 
PEAAEGU KAKS AASTAT KADUNUD OLNUD MELISSA OTSIB OMA INIMEST!
 
2017 aasta maikuus kolis Melissa kassitoast oma koju, ent paari päeva pärast põgenes ta akna kaudu ning jäi elama Nõmme tänavatele. Teda nähti, ent püügipuuri ta ei läinud ja kätte ta end ei andnud.
2019 aasta veebruaris saime uued uudised ja ta oli taas ühes hoovis käima hakanud. Seekord läks ka mõne tunniga püügipuuri ning imearmas Melissa sai tänavaelule lõpuks "head aega" öelda. Taas ootas kodusoojus, enam ei pidanud kellegi kuuris sooja kohta leidma ning võõraste koerte kaussidest toitu varastama. Oma isikliku vabatahtliku juures kinnistas ta vaktsiini, kosus ja turgutas end ning kolis seejärel kassituppa elama. Kui hoiukodus oli ta pigem kaitsev oma territooriumi suhtes ja umbusaldas inimest, siis kassitoas tuleb ta jalgade vahele siilima, tahab pai, otsib kontakti ning armastab inimese lähedust ülekõige. Teiste kasside lähedus on Melissale toetav ning julgustav, seega ideaalis valiks Melissale kodu, kus on ees ootamas teine kiisu
 
Ütlen ausalt - mulle ei ole siiamaani kohale jõudnud, et Melissa on käes. See tundus alati lihtsalt unistus, alati lihtsalt mõte. See tundus midagi, mida ei juhtu meie ümber. Aga nüüd ma tean, et imed juhtuvad ja imed on olemas. Nüüd ma tean, et Melissal oli mitu elu üheksast alles ja nüüd ma tean, kui meeletult vapper hing selle kassi kehas on.
Imearmas ja -pehme Melissa on valmis oma kodu leidma, oma inimesed ja oma isikliku paikäe leidma.
Kiisupreili on umbkaudu 3-4aastane, vaktsineeritud, saanud sise- ja välisparasiiditõrjed, omab kiipi ning on ka ilusti steriliseeritud. Kaasa oma koju võtab ta Pro Plani kinkepakikese. Ja ilmselgelt ka väga suure osa oma vabatahtliku südamest, sest paratamatult on Melissa olnud pikalt murelaps tema hingel ja pole päevagi, mil viimase kahe aasta jooksul vabatahtlik ta peale mõelnud pole.