Lembit

Lembit
Nimi:Lembit
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KAS KA MINU JAOKS ON KUSKIL KEEGI?

Lähedust igatsev rahulik Lembit on ilmselt elus näinud nii mõndagi ning sooviks üle kõige leida endale oma soe ja turvaline pesa, kus mõnusasti pensionipäevi veeta. Must-valge seeniorhärra saabus Pesaleidjasse 7. jaanuaril 2021 Viljandist. Hetkel asub kiisuke Tallinnas hoiukodus.

Kui soovid endale koju vaikset seltsilist või juba olemas olevale loomale rahulikku sõpra, siis oleks Lembit selle jaoks ideaalne. Elu tundub tal olevat olnud raske ja seetõttu on tal läinud päris kaua aega, et inimesi usaldama hakata. Kui Lembitut ühe sõnaga kirjeldada, siis see võiks olla "alandlik". On näha, et ta on harjunud ennast maadligi hoidma, hoolikalt jälgima, et ta kellelegi ette ei jääks või silma alla satuks.
Esimese refleksina võib Lembit pigem peitu pugeda, kuid kui talle natukenegi aega anda - tema juures rahulikult istuda ja tasakesti jutustada - siis võtab ta juba kõik paid innukalt nurrudes vastu! Vaata siit: https://streamable.com/ngjn23

Lembitul on krooniline neerupuudulikkus - seisukord, mis on üsna tavaline vanemate kasside seas - ja seetõttu peab ta sööma eritoitu, mis toetaks tema neerude tööd. Eritoitu pole aga üldse keeruline muretseda, seda on täpselt sama lihtne internetist tellida nagu tavalist toitu ja ühtlasi pole see kuidagi eriliselt kallim tavalisest kvaliteettoidust. 
Samuti on Lembit FIV-positiivne, kuid see ei mõjuta tema igapäevaelu. See tähendab kokkuvõttes vaid seda, et ta on vastuvõtlikum viirustele ja haigestumise korral võib ravi veidi kauem kesta. Selle haiguse kohta on liikvel palju müüte, nendest lähemalt saate lugeda meie blogipostitusest:

https://www.pesaleidja.ee/blogi/hea-teada-elu-voimalikkusest-fiv-positiivse-kassiga/id/4
 

Lembit vajaks turvalist ja rahulikku keskonda inimese juures, kes mõistab, et teekond sisemise julguse ja eneseväärtustamiseni on protsess, mis kulgeb tasapisi. Kui sa arvad, et just sina oled selle jaoks loodud, siis klõpsa nupul "Soovin seda loomakest", tutvu loomavõtmise tingimustega ning täida loomasoovija küsimustik.

Lembit on kiibitud, kastreeritud ja saanud parasiitide vastase tõrje ning seega kohe valmis oma koju minema.