Bubu

Bubu
Nimi:Bubu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

AGA KUS PEIDAB ENNAST IMEILUSA BUBU PEREKOND? 

 

Imeilus 2017. aasta suvel sündinud triibuline kassipoiss Bubu kolis Pesaleidja kassituppa 2021. aasta jaanuarikuus Harku vallast. Nüüd ongi Bubul üks suur soov - ta tahab väga oma koju kolida! 

Vöödiline mehemürakas Bubu on hetkel meie kassitoas veel pisut arg, kuid kui ta meie hoole alla oli alles tulnud, siis lasi ta ennast väga ilusti paitada ja sülle võtta. Arvatavasti on armas kassipoiss uuest kohast ja sadadest teistest kassidest pisut šokis, mistõttu on ta hetkel inimeste suhtes praegu pisut skeptiline ning enam inimesi endale väga lähedale ei luba. Siiski on väga lootusandev see, et esialgu oli ta tõesti väga suur inimlemb ning arvatavasti mõjub rahulikum keskkond talle paremini. Meie kassitoas jagab ta tuba veel mitmekümne erineva kassiga, mistõttu on keskkond pisut stressirohke. 

Kassitoas eelistab Bubu olla mõne pesa varjus, et ruumis toimuvat distantsilt jälgida. Kui kassipoisile läheneda, vaatab ta Sulle oma sügavroheliste silmadega otsa ning uurib igat sentimeetri Su näost, kuid lähemale ta tulla ei söanda - eks ta veel proovib aru saada, kas need huvitavad kahejalgsed on siis ikka toredad või mitte. Kuigi inimesed tekitavad noormehele veel vastakaid tundeid, siis teiste kaslastega on ta viisakas ja ise tüli norima ei hakka.

Bubu ei ole lihtsalt triibik, igal tema triibul on justkui oma lugu, mis annab aimu omaniku elu keerdkäikudest. Noormehe silmad on justkui kõige imelisema tõlla suured rattad, nendesse vaadates pole võimalik oma silmi enam mujale suunata ning niiviisi tõtt vaadates leebub ajapikku Bubu kortsus kulm ja ta justkui saab aru, et maailm ei olegi kole ja ohtlik koht.

Bubuga tuleb olla õrn ja järjekindel -  tema usalduse võitmine võtab aega, aga kui ta ennast Sulle avab, on Sul olemas ustav kaaslane, kes armastab ja austab Sind oma elupäevade lõpuni. Usume, et kodus võib temast juba mõne kuuga täitsa vahva sõber saada, sest oleme meiegi tema armastust inimeste vastu näinud - see on nii siiras ja ilus, kuid see tuleb rahulikus keskkonnas temast välja meelitada. 


Kui just sina soovid armsale Bubule kodu pakkuda, siis vajuta nupule "Soovin seda loomakest", tutvu meie loovutustingimustega ja täida ära loomasoovija ankeet ning seejärel võtame me sinuga juba ise ühendust!