Leo

Leo
Nimi:Leo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

LEO ON PARIM LAISA INIMESE KASS

Loomulikult sobib ta ka teistele, aga me kõik teame, kui kiire elu võib olla.  Kui oleks vaja koju jõudes rahulikku keskonda ja natuke kassiteraapiat, siis Leo on kass, kelle poole pöörduda. Tema imepehme kasukas ja kannatlikkus leevendavad kõik pinged.


Leo on alati seal, kus vaja. Kui ei ole aega tegeleda magab ta rahulikult kuskil nii, et tekib tunne nagu elaksid ilma kassita. Kui soovid  temaga koos olla naudib ta paisid ja ajab Sind naerma. Leo teab, mida teha. Võimalik, et üheksa aastat on teda õpetanud, aga see on kõigest number.


Meie juures kohanemine võttis tal täpselt aega ühe sekundi. Kohe, kui puurist välja astus, käitus ta nii nagu oleks juba mitu aastat siin elanud. Kõik vajaliku leidis kohe üles ja isegi kõvema muusika peale ei liigutanud kõrvagi.


Söögiga on veel lihtsam, ei mingit kaalumist poes, mida võiks järgmiseks osta. Leo saab süüa ainult Renal krõbinaid ja konserve, mis toetavad tema neerude tegevust. Jah, tal on neerupudulikkus, aga ka inimestel tuleb seda ette ja keegi ei saa aru enne, kui see jutuks tuleb. Nii ka Leol. 


Leole on tehtud kõik vajalikud protseduurid: kiip+pass, sise-ja välisparasiiditõrjed, vaktsiin ja kastreerimine. Lisaks tuleb temaga kaasa veel ProPlani kinkekott.


Kui soovid Leod vaatama tulla, siis tal on kodu keset Tallinna linna, kus parkida saab tasuta.


Eelnevalt palun täitke loomasoovijaankeet, klikkides nupule "soovin seda loomakest", nii jõuavad andmed meieni ja saame vaadata sobiva külastusaja.