Tillukene Zenant

Tillukene Zenant
Nimi:Tillukene Zenant
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TILLUKENE ZENANT EI PIDANUD VASTU TÄIESTI OOTAMATULE JA RASKELE HAIGUSELE JA MÄNGIB NÜÜD TEISTEGA TEISELPOOL VIKERKAART. 

Zenant on üks Triinumiia rüblikutest, kes sündis 04.05.19. Zenant on jõudnud täpselt sellesse vanusesse, kus on aeg saada iseseisvaks ning enam mitte emast sõltuda. Nimelt oli pisikesel Zenantil 04.07 väikene uhke sünnipäev, mil sai ta 2-kuu vanuseks. Täpselt sellesse ikka, mil on tal ametlikult lubatud oma päriskoju kolida. Kahjuks aga päriskodu, kuhu kolida, siiski veel ei ole.

Zenant on oma pesakonna nõrgema sugupoole esindaja ning tõeline memmekas. Zenantit võib alatasa leida oma ema külejalt. Ilmselt oma päriskodus kasvab temast samamoodi üks tõeliselt lähedust armastav loomakene. Seega sobib Zenant väga hästi koju, kus kassile on võimalik pakkuda palju armastust ning lähedust. 

Kui soovid tillukesele Zenantile kodu pakkuda, siis vajuta järgmisele nupule "Soovin seda loomakest" ja täida ära meie kassisoovija küsimustik. Peale seda võtame teiega ühendust ning lepime kokku, kuidas on võimalik pisikesega kohtuda.

Zenantiga tuleb uuele kodule kaasa ka kingitus Proplanilt.